Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 500,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
Nepropásněte novinky, akce a slevy!

Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.

 1. Úvod
 2. Reklamační řád

Reklamační řád internetového obchodu hadropichna.cz

 1. Reklamaci je nezbytně nutné uplatnit bez zbytečného odkladu ihned, jakmile se vada objevila. Případné prodlení při pokračujícím užívání zboží může způsobit prohloubení vady a následné znehodnocení zboží, které může být důvodem zamítnutí reklamace.

 2. Také se může stát, že Vám zásilka dorazí nekompletní (v případě více balíků) nebo balík dorazí poškozený. V tomto případě bude na vině přepravce, s kterým začneme problém řešit, ale je důležité abyste nás o něm informovali neprodleně – nejdéle do 24 hodin od převzetí. V případě, že vám kurýr přivezl poškozený balíček, máte plné právo ho odmítnout. Zároveň ale můžete balíček přijmout, sepsat s kurýrem formulář Zápis o škodě (pokud již není sepsaný z depa) a zkontrolovat, zda nedošlo k porušení jeho obsahu. Pokud je zboží poškozeno, můžete balíček rovnou vrátit kurýrovi a poté nás kontaktujte, abychom reklamaci vyřídili.

 3. Pokud není uvedeno jinak, záruční doba na zboží je 24 měsíců a začíná běžet dnem převzetí zboží.

 4. Záruční dobu nelze zaměňovat s životností zboží, tj. dobou, po kterou při správném používání a správném ošetřování včetně údržby může zboží vzhledem ke svým vlastnostem, danému účelu a rozdílností v intenzitě jeho užívání vydržet.

 5. V případě, že kupující po převzetí zboží zjistí, že zboží není ve shodě s objednaným zbožím nebo pokud zboží vykazuje vadu, musí neprodleně o této skutečnosti informovat prodejce písemně nebo e-mailem, a to nejdéle do 5 dnů od převzetí zboží.

 6. Vyskytne-li se u zakoupeného zboží závada, má zákazník právo tuto vadu reklamovat. Chcete-li vyměnit poškozené zboží ze sady (tj. z několika kusů
  v balení), zašlete pouze poškozenou část, ne celou sadu.

 7. Vadou se rozumí změna vlastností zboží, jež je zapříčiněna použitím nevhodného nebo nekvalitního materiálu, nedodržením výrobní technologie nebo nevhodného konstrukčního řešení.

 8. Za vadu nelze považovat změnu (vlastnosti) zboží, která vznikla v průběhu záruční doby v důsledku jeho opotřebení, nesprávného používání, nedostatečné nebo nevhodné údržby, v důsledku přirozených změn materiálů, z nichž je zboží vyrobeno, v důsledku jakéhokoliv poškození uživatelem či třetí osobou nebo jiného nesprávného zásahu.

 9. Reklamace se považuje za řádně uplatněnou, jestliže je reklamované zboží kompletní a reklamaci nebrání obecné zásady hygieny. Zákazník je povinen předložit reklamované zboží vyčištěné, zbavené všech nečistot a hygienicky nezávadné. Společnost GKK STORES, s.r.o. provozující e-shop http://www.hadropichna.cz/je oprávněna odmítnout převzít k reklamačnímu vyřízení zboží, které nebude splňovat výše uvedené zásady obecné hygieny.

 10. Reklamace včetně odstranění vady bude vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 dnů ode dne uplatnění. Pověřený pracovník může v odůvodněných případech se zákazníkem dohodnout lhůtu delší.

 11. Zákazník uplatňuje reklamaci zasláním zboží spolu s vyplněným reklamačním protokolem a kopií dokladu o nákupu zboží (faktury) na adresu: GKK STORES, s.r.o., Myslbekova 643, 542 32 Úpice. Balíček zašlete jako obyčejnou, popřípadě doporučenou zásilku. Podací lístek od zásilky si ponechejte jako doklad o odeslání. Zboží zasílejte nejlépe v originálním obalu. Již používané zboží nebo část sady vhodně zabalte. Pokud nedohledáte doklad o nákupu potřebujeme od Vás alespoň číslo objednávky nebo její datum.


Adresa pro vrácení zboží:

GKK STORES, s.r.o.
Myslbekova 643
542 32 Úpice

V žádném případě prosím neposílejte zboží na dobírku! Zboží nebude převzato!

 

Prosíme kupující, aby pro reklamaci použili náš protokol níže:

Protokol ve formátu "docx" je pro Vás připraven zde

Protokol ve formátu "pdf" je pro Vás připraven zde 

 

 

Nepropásněte novinky, akce a slevy!
Můžete se kdykoli odhlásit. Zasíláme jednou za 14 dní.
Provozovatel e-shopu:

GKK STORES, s.r.o.
Myslbekova 643
542 32 Úpice (okr. Trutnov)

IČO: 076 13 954

E-mail:        info@hadropichna.cz
Tel.:            +420 605 847 771
Číslo účtu:  2101526043/2010

Nejsme plátci DPH

©2019 - 2021 hadropichna.cz - Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.